Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Windsurfen Duiken Snorkelen Visserij Kanoën | Spa en ontspanning Jacuzzi | Eten op locatie Bar/ lounge |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine Le Gosier appartementen liggen in het strandgebied, op 2 km van Musée Costumes et Traditions en binnen 20 minuten wandelen van îlet du Gosier. Het appartement van 30 m² biedt uitzicht op het zwembad vanaf een terras met een zwembad.
Dit 1-badkamer appartement is op 10 minuten rijden van de Musée Saint-John Perse te vinden. De Mémorial ACTe ligt op 4 km van deze accommodatie.
Dit appartement heeft een balkon en een terras en biedt ook uitzicht op de zee. Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet in de accommodatie. Verder kunt u genieten van een haardroger en badlakens in de badkamer.
Om uw comfort te verhogen, hebben Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine appartementen een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Stade Gosier bushalte is op een korte afstand van Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine appartement verwijderd. Het appartement biedt een bubbelbad voor maximale ontspanning van de gasten. De omgeving van dit appartement biedt diverse activiteiten, waaronder vissen.
- Luchthavens
- Luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet14 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Privéstrand
- Lift
- Koffiebar
- Rookdetectors
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Casino
- Zonneterras
- Tuin
- Jacuzzi
- Windsurfen
- Duiken
- Snorkelen
- Kanoën
- Visserij
Diensten
- Autoverhuur
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine appartement.
Gasten van Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Musée Costumes et Traditions, op 2 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Mémorial ACTe (4 km) en îlet du Gosier (1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine appartement is $120. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt dit appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van dit appartement de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Wat is precies de grootte van Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine appartement?
Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine appartement bestaat uit 30 vierkante meter. - ❓
Heeft Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine appartement een eigen zwembad?
Intimate Bahia - Vue Mer Et Acces Piscine appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.